shot partner logo3

O nas

Kim jesteśmy

Shot Partner to sieć partnerska, zrzeszająca i wspierająca przedsiębiorców zajmujących się sprzedażą alkoholi. Na rynku działamy od 7 lat dynamicznie powiększając obszar działania. Na obecną chwilę pod naszym szyldem istnieje już prawie 400 sklepów partnerskich SHOT ALKOHOLE oraz DELIKATESY STREFA oferujących dodatkowo pełną gamę art. spożywcza. Jesteśmy doświadczonym, przedsiębiorczym i dynamicznym zespołem budującym sieć sprzedaży. Stanowimy silną alternatywę dla istniejących na rynku sieci, mocno ograniczających swoich partnerów oraz ich potencjał zarobkowy.

Dzięki regularnemu wzrostowi naszej sieci sprzedaży oraz ilości współpracujących z nami partnerów osiągnęliśmy efekt skali, który zapewnia jedne z najkorzystniejszych cen i warunków zakupowych u dostawców i producentów. Uzyskujemy w ten sposób stabilną pozycję na rynku, zapewniamy zyski, oraz pewną biznesową przyszłość.

Jak działamy

Pod nasza marką regularnie otwieramy nowe sklepy, ale również podejmujemy współpracę z osobami prowadzącymi już swoje biznesy w branży alkoholowo – spożywczej. Udostępniamy im nasze logo, ogromny wachlarz produktów, zdobywaną latami wiedzę, wsparcie i pomoc w prowadzeniu biznesu.

Uwaga ! Strona przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich.